Де я можу отримати короткостроковий кредит без поручителя?

Чи можливо взяти позику без поручителів і як це зробити
Де я можу отримати короткостроковий кредит без поручителя?

Позика грошей - це досить простий процес для більшості людей: ви вибираєте кредит, який вам підходить, подаєте заявку онлайн або їдете у відділення свого банку, завершуєте процес подачі заявки, перевіряєте кредитоспроможність та оцінюєте доступність і, якщо вас схвалять, гроші зазвичай доступні протягом кілька днів.

Але якщо у вас немає позитивної кредитної історії, запозичення грошей може бути набагато обмеженішим і більш важкодоступним. Доступних варіантів менше, і з кредитів, які ви можете використовувати, часто вимагають поручителя або забезпечення як вторинного джерела погашення. Тож які кредити доступні без поручителя, якщо у вас погана кредитна історія?

Короткострокові кредити у мікрофінансових організаціях (МФО)

Короткострокові кредити існують вже багато років і більш відомі як кредити до заробітної плати або швидкі кредити онлайн. Вони призначені для того, щоб допомогти вам подолати розрив між днями виплати зарплати та впоратися з невеликими тимчасовими проблемами із грошима.

Однією з переваг короткострокових кредитів є їхня висока швидкість прийняття для людей з відсутньою або поганою кредитною історією. Хоча зазвичай це більш дорога форма кредиту, вони можуть запропонувати рішення для запозичення, навіть якщо у вас були проблеми з кредитом у минулому або вам відмовили в основних варіантах банківського кредитування.

Кредити в МФО можна брати приблизно на місяць, і зазвичай ви можете позичати до 10 000 грн, хоча деякі МФО можуть надавати кредити більшого або меншого розміру. До них також можна отримати доступ онлайн, тому програма зручна і може бути заповнена в будь-який час.

Для порівняння, кредити на виплат схожі на довгострокові онлайн-кредити, тому що ви можете брати кредит на виплат на строк до 12 місяців. Кредити на виплат пропонують альтернативу онлайн кредитам, хоча вони функціонують аналогічним чином. Це дозволяє вам розподілити вартість погашення на кілька місяців замість того, щоб сплачувати одну одноразову суму наступного дня виплати зарплати. Проте банківські кредити на виплат, як правило, дорожчі, тому що ви берете кредит на більш тривалий термін.

Чому можна отримати короткостроковий кредит без поручителя?

Фінанси по суті є особистою справою, і ми часто ухиляємося від обговорення цієї теми, навіть з нашими найближчими друзями та сім'єю. З цього випливає, що деякі люди можуть не захотіти просити допомоги у родичів, коли справа доходить до позики грошей, навіть якщо гроші не позичаються від самого родича.

Просити когось бути вашим поручителем по кредиту може бути лякаючим і бентежним, хоча немає нічого ганебного в тому, щоб час від часу потребувати фінансової допомоги! Якщо ви не хочете просити будь-кого бути вашим поручителем або, можливо, у вас немає нікого, хто хотів би допомогти, ваші можливості запозичення ще більше зменшуються.

Крім забезпечених кредитів, короткострокові кредити є значною мірою єдиним доступним формальним варіантом кредиту. Хоча кредити під заставу та поручителі мають свої переваги, для клієнтів добре мати вибір та мати можливість брати кредити без надання застави.

Причина для поручителя полягає в тому, щоб виступати як вторинний джерело погашення, якщо ви не в змозі зробити платежі, як це узгоджено в кредитній угоді. Цей тип кредиту, можливо, став варіантом для вас, тому що у вас є погана кредитна історія.

Оскільки записи залишаються у вашій кредитній історії до шести років, ви можете опинитися в зовсім іншому фінансовому становищі і, як і раніше, страждати від наслідків поганого кредитного управління, яке було багато років тому.

МФО, що надають короткострокові кредити, розуміють це і розуміють, що ви, ймовірно, як і раніше, стикаєтеся з тими ж фінансовими потребами, що й люди з хорошим кредитним рейтингом.

Вам також може бути цікаво:

Швидка позика без поручителів

Ccloan credit без відмови і поручителів

Де можна взяти кредит без застави й поручителів: топ кращих мікрофінансових організацій України

Де взяти короткостроковий кредит?

Миттєві короткострокові кредити доступні майже виключно в Інтернеті, щоб підвищити доступність для дорослих в Україні, і щоб ви могли подати заявку 24/7, щоб швидко вирішити будь-яке фінансове питання, яке викликало проблеми.

Також варто використовувати сайт МОНЕТОЧКА, перш ніж зупинитися на кредитній організації - просто щоб ви знали, що отримуєте найкращу пропозицію.

Онлайн-заявка на кредит зазвичай займає менше 10 хвилин, і ви часто отримуєте рішення про кредит майже миттєво завдяки автоматизованим алгоритмам. Ваша заявка буде підлягати оцінці доступності та кредитоспроможності, але це просто для того, щоб переконатися, що кредит є доступним і що МФО або банк діє відповідально, надаючи вам кредит.

Усі уповноважені та регульовані кредитори в Україні мають проводити ці оцінки, хоча критерії окремих кредиторів будуть іншими, тому постачальники короткострокових кредитів можуть запропонувати вам кредит там, де інші кредитори не можуть цього зробити.

Майте на увазі, що, хоча кредит може бути доступний, це не завжди найкраще вирішення всіх фінансових проблем. Іноді запозичення може навіть посилити ваше становище. Завжди перевіряйте, що отримання будь-якого типу кредиту є відповідальним рішенням і переконайтеся, що ваші фінанси можуть підтримувати виплати, перш ніж подавати заявку.

Перш ніж брати короткостроковий кредит, можна також розглянути кілька інших речей, тому витратите п'ять хвилин, щоб провести невелике додаткове дослідження, якщо ви думаєте про використання цього виду кредиту.

Рекомендовані статті

Що таке кредит без застави та поручителів, як його отримати
Читати 15.02.2022
Що таке кредит без застави та поручителів, як його отримати
Гарантована позика без застави та поруки – чи можливо це?